Spotlight daily world
Pozdravljena ali pozdravljen!
Obožuješ svet slavnih, svet mode, svet glasbe in svet igranja.
Na tem forumu je tudi ogromno o artanju.
Pridruži se in nebo ti žal. Tu je zabave več kot dovolj.
Žal nemoreš videti vseh zanimiv podforumov..če se nam pridružiš lahko uživaš v več kot toliko podforumov, kot jih vidiš sedaj.
Samo klikni gumb registracija in se nam pridruži,
LP
Avrilchy
Spotlight daily world
Pozdravljena ali pozdravljen!
Obožuješ svet slavnih, svet mode, svet glasbe in svet igranja.
Na tem forumu je tudi ogromno o artanju.
Pridruži se in nebo ti žal. Tu je zabave več kot dovolj.
Žal nemoreš videti vseh zanimiv podforumov..če se nam pridružiš lahko uživaš v več kot toliko podforumov, kot jih vidiš sedaj.
Samo klikni gumb registracija in se nam pridruži,
LP
Avrilchy
Spotlight daily world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
O forumu
Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” 3 Uradno imeMusic&Fame Slovenia KraticaM&F Forum deluje od:15.marec 2010 Ustanovitelj:Avrilchy ^^
Trenutni hiti
Miley Cyrus:Can't be tamed Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Partyintheusaj
Rihanna:What's my name? Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” N1
Lady Gaga: Alejandro Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” N2
Pixie Lott: Broken arrow Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” N3
Avril Lavigne: Alice Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” N4
Admni.
Prosim, da za oglaševanje foruma uporabite pasico: Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Mfanimacijapasica
Slika meseca
Marec: Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” 5566
Koledar & ura
Partnerski forumi
Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” 1pasica-foruma Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Mymy1 Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” PasicaRobert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Pasica1 Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Nasa-pasica
Partnerji
Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” 1zce9mp Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Xgi-untitl Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Srs

 

 Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Snowbell*
Admin
Admin
Snowbell*


Število prispevkov : 348
Join date : 14/03/2010

Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”   Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” EmptyČet Dec 16, 2010 12:04 pm

Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”

Si predstavljaš sago Somrak brez Roberta Pattinsona? Težko, kajne? Še sreča, da Rob ni postal raper, kot njegov idol, ko je bil igralec v najstniških letih!

Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Robertp_pattinson_sexiest

24-letni Robert Pattinson je, zahvaljujoč vlogi vampirčka Edwarda v sagi Somrak, predmet poželenja marsikatere najstnice širom po svetu. A nedavno je igralec razkril skrivnost, ki bi ga v mladih letih zagotovo lahko stala igralske karierie.

Na vprašanje, če za oboževalce lahko zaupa kakšno skrivnost, ki jo ni povedal še nikomur, je postavni Britanec odgovoril: “Hočete skrivnost? V redu, kaj pa tole – pri 13ih letih sem rapal in posnel kar precej kaset. Res sem si želel postati raper in še zdaj imam ohranjenih na stotine kaset, na katere sem se snemal. So kar precej zabavne.”

No, kdo bi si mislil, kajne? A glede na to, kdo je bil njegov idol v najstniških letih, to niti ni več tako čudno. Igralec je namreč non stop poslušal Eminema. “Obseden sem bil z njim [Eminemom], ko sem bil mlajši. Ko je postal slaven, sem imel 12 let in njegov album Slim Shady je postal prava senzacija. Tudi zame. Še vedno mislim, da je fantastičen.”

Kaj pa pravi Rob na vprašanje, kje je ‘pobral’ rime za rapanje: “Večino rim sem kar pokradel od drugih avtorjev.Vse se je začelo nekako ‘Vzgojila me je ulica…‘ kar je bilo precej burleskno. Sam sem namreč odrasel v precej umirjenem in urejenem predelu Londona, v Barnesu, ki ni niti malo podoben getu!”

Igralec je imel celo svojo skupino: “Imenovali smo se Big Tub and the Tappy Cats.”

No, še dobro, da je Rob presedlal iz pevskih v igralske vode. Čeprav mu tudi v pevskih vodah gre odlično, se strinjaš? Kaj praviš, bi bilo zanimivo slišati duet Roberta in Eminema?
Nazaj na vrh Go down
http://spotlight-daily.omgforum.net
Špelch.
Moderator
Moderator
Špelch.


Število prispevkov : 189
Join date : 14/03/2010

Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”   Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” EmptyČet Dec 16, 2010 1:39 pm

Heheheh, coolski reper bi biu. <3 Cutie je.
Nazaj na vrh Go down
Snowbell*
Admin
Admin
Snowbell*


Število prispevkov : 348
Join date : 14/03/2010

Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”   Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” EmptyČet Dec 16, 2010 2:04 pm

Ja on je moj cutiee piee. ::l::
Heheh, si ga ne predstavlam kot raperja, sam bi bil gotov ful cool.
Nazaj na vrh Go down
http://spotlight-daily.omgforum.net
Ashley
Piece of me
Piece of me
Ashley


Število prispevkov : 43
Join date : 24/03/2010

Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”   Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” EmptySob Dec 18, 2010 1:28 pm

Mogoče bi se pa dobro znašel v vlogi raperja, nikoli ne veš. =)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”   Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!” Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Robert Pattinson izdal skrivnost: “Bil bi raper!”
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Spotlight daily world :: NEWS :: - movie news-
Pojdi na: